Select Page

V ponedeljek, 1. 6. 2020, ponovno odpiramo šolska vrata še za učence 4. in 5. razreda, v sredo, 3. 6. 2020, pa za učence od 6. do 8. razreda. Tako smo v sredo, 3. 6. 2020, spet vsi skupaj v šoli. Učenci, delo na daljavo ste opravljali zelo odgovorno, zakar smo izredno veseli. Ob strani so vam stali starši, katerim se iskreno zahvaljujemo. Vemo, da bomo skupaj šli naprej.

V skladu s strokovnimi usmeritvami Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter priporočili NIJZ, smo pripravili pravila za varno vrnitev v šolo.

Pri upoštevanju ukrepov za preprečevanje širjenja epidemije pričakujemo vašo podporo, spoštovani starši, za katero se vam iskreno zahvaljujemo.

Veselimo se ponovnega snidenja. Z odgovornostjo in vzgledom gremo naprej.

V priloženi povezavi vam posredujemo obvestilo o odprtju in brezplačnem dostopu do interaktivnih gradiv dveh založb, kar je izjemna priložnost in ponuja veliko možnosti za samostojno utrjevanje in samostojno raziskovanje. dostop_interaktivna gradiva